HOLOWANIE TORUŃ

 

całodobowa pomoc drogowa

 Auto Holowanie Toruń – Pomoc dla Każdego Auta

Holowanie samochodów to specjalistyczna usługa polegająca na przetransportowaniu pojazdu – maszyny czy innego sprzętu przy użyciu pojazdów specjalnych – holowników.

Często Autoholowanie bywa konieczne podczas awarii samochodu na drodze, szczególnie wtedy kiedy auto nie jest w stanie samo się przemieszczać. Doznało awarii silnika, ma przebitą oponę lub z zupełnie innego powodu który skutecznie unieruchomił auto.

Nasze Holowanie Toruń posiada nowoczesne pojazdy aby być w stanie pomagać wszystkim użytkownikom dróg wtedy kiedy ich samochody odmówiły współpracy. Oferując usługi holowania nasza pomoc drogowa pragnie poinformować że jesteśmy w stanie poradzić sobie z holowaniem samochodów osobowych jak i dostawczych, oraz maszyn i urządzeń.

Nie ma znaczenia też Jak daleko Jesteś lub na jakiej drodze się znajdujesz. Będąc w pełni profesjonalna firmą holującą dojedziemy praktycznie wszędzie gdzie potrzebujesz. Zawsze po przybyciu na miejsce do osoby z problemem na drodze staramy się jeśli to możliwe „reanimować pojazd” jeśli nie będzie to możliwe organizujemy transport pojazdu na holowniku.

Zadzwoń 669 328 377

Autoholowanie 24h – Dlaczego warto nas wybrać

  Posiadamy duże doświadczenie oraz sporą wiedzę na temat holowania i pomocy drogowej.

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami do transportu pojazdów typu:

  • Autolaweta
  • Holownik
  • Pojazdy Pomocy drogowej
  • Laweta

Każdy z wymienionych aut jest wyposażony w profesjonalny system mocować aby bezpiecznie załadować i przetransportować auto.

Na uwagę zasługuje też fakt że aby być w pełni Profesjonalistami pracujemy dla Was codziennie przez całą dobę siedem dni w tygodniu, również w dni wolne od pracy Niedziele i Święta.

Oczywiście Holowanie to nie tylko ta usługa, możemy zarówno pomóc przy odpaleniu auta kablami, wyciągnąć samochód z rowu, pobocza, garażu podziemnego itp. Kompleksowe usługi pomocy drogowej to nasza życiowa misja którą chcemy wykonywać najlepiej jak tylko potrafimy.

Kiedy Dzwonić po Holowanie

 Jesteś na drodze szybkiego ruchu, leśnym dukcie lub utknołeś na autostradzie z awarią auta?

Nie wahaj się dzwonić po pomoc. Profesjonaliści w swoim fachu są od tego aby Ci pomóc. Dysponują odpowiednim zapleczem sprzętowym aby szybko i bezpiecznie pozwolić Ci z powrotem wrócić na drogę abyś mógł dalej kontynuować podróż.

Mogą zarówno naprawić samochód na drodze, przetransportować do warsztatu lub bezpiecznie dowieść Was do Domu.

Dzwoniąc do naszej firmy Gwarantujemy Niskie ceny, szybki czas reakcji oraz pełen profesjonalizm.

Autostrada A1 – AutoHolownik Dla Ciebie

Podróż Autostradą zawsze niesie ze sobą ryzyko awarii auta. Nigdy nie wiadomo kiedy to może nastąpić i czy w ogóle się przydarzy lecz warto o tym pamiętać.

Nasza załoga jest w pełni przygotowana aby pomagać wszystkim kierującym również na autostradzie. Nasze Lawety zabierają na pokład 7 osób i bezpiecznie dowiozą Was do celu.

Posiadamy wymagane oznakowania i kamizelki aby bezpiecznie pomagać na drodze i nie powodować zagrożenia.

Holowanie Autostrada A1 – Toruń to najlepsi specjaliści w branży którym warto zaufać. Czekamy na kontakt aby skutecznie i szybko pomóc Wam w razie kłopotów na A1

ZADZWOŃ TERAZ
Zadzwoń