LAWETA TORUŃ

 

całodobowa pomoc drogowaLaweta Toruń 24h – Laweta w Toruniu przez całą Dobę

Jeśli Twoje auto potrzebuje profesjonalnej i taniej  lawety, Trafiłeś Idealnie. Laweta Toruń ma dla Was ofertę przewozu samochodów lawetą i autolawetą.

Z racji tego że posiadamy doświadczenie w tego typu usługach nasz oferta jest skierowana do wszystkich właścicieli aut osobowych lub dostawczych. Nasza flota autolawet zapewnia kompleksowe usługi transportu i przewozu pojazdów niezależnie czy uszkodzonych, rozbitych, nowych z salonu.

Chcąc być liderami w branży transportu Laweta Toruń oferuje całodobową obsługę połączoną z niskimi konkurencyjnymi cenami.

Nasza oferta lawety jest w stanie transportować zarówno samochody osobowe i dostawcze oraz sprzęt rolniczy – maszyny budowlane i innego typu ładunki.

Będąc w pełni profesjonalna firmą pomocy drogowej i lawety świadczymy swoje usługi przez całą dobę. Wystarczy że zadzwonisz na nasz całodobowy numer telefonu: 669328377.  Zareagujemy natychmiast aby jak najszybciej dotrzeć do Ciebie z pomocą.

Autolaweta z Torunia to dla Ciebie najlepszy wybór i partner w trudnych sytuacjach drogowych. My jesteśmy od tego aby zapewnić Wam maksymalny komfort psychiczny aby żadna niespodziewana awaria nie zepsuła Ci planów.

Laweta Toruń Cennik

Cennik za lawetę zawsze uzależniony jest od kilku składowych które wpływają na finalną kwotę holowania.

Wpływ na cenę mają te wyznaczniki:

  • Odległość transportu
  • Rodzaj przewożonego samochodu
  • Waga pojazdu
  • Problematyczny załadunek – rozładunek pojazdu
  • Uprzednie Wyciąganie auta z rowu – pobocza – itp
  • Urwane – Zablokowane koła

Tak więc na koszt transportu mają wpływ różne składniki. Jako że jesteśmy elastyczni zawsze warto skontaktować się z nami a my postaramy dobrać dla Ciebie idealną ofertę aby zadowolenie zawitało na Twojej twarzy.

Kiedy dzwonić Po Lawetę

Podczas podróży autem lub gdy się on niespodziewanie zepsuje pod domem, nie chce odpalić lub się zablokowało warto skontaktować się z firmą pomocy drogowej – lawety aby umówić się na przewóz samochodu. 

Profesjonaliści przyjadą natychmiast i pomogą przewieść pojazd.

W naszej firmie zawsze staramy się obiektywnie ocenić sytuację i podać klientowi realną kwotę za usługę i przybliżony czas dojazdu.

Pamiętajcie Laweta Toruń 24h jest po to aby każdy kierowca w potrzebie mógł szybko otrzymać pomoc naszej firmy aby szybko i sprawnie wrócił na drogę, aby dalej kontynuować jazdę.

 

ZADZWOŃ TERAZ
Zadzwoń