POMOC DROGOWA

 

Pomoc drogowa – Tanie Holowanie

Pomoc drogowa Toruń
 

 Wezwij Naszą Pomoc drogową 24h

Pomoc drogowa 24h w Toruniu jest od Tego aby służyć doraźną pomocą w dzień i w nocy. Niestety awarie i kolizje mogą się zdarzyć każdemu niezależnie jakie ma się auto lub doświadczenie za kierownicą.

Wtedy dochodzi do poważnych lub mniejszych uszkodzeń samochodu. Awaria na drodze podczas podróży to jeden z najgorszych scenariuszy jaki może się nam przytrafić. Właśnie w takich momentach wkraczamy do akcji my – Pomoc drogowa Toruń.

Wystarczy że Zadzwonisz do nas 669328377 po pomoc drogową. Po krótkiej rozmowie ustalimy z jakim problemem mamy do czynienia oraz namierzymy Twoją lokalizację. Natychmiast po ustaleniu wszystkiego wysyłamy lawetę.

Czas dojazdu do Ciebie jest uzależniony od odległości w jakiej się Znajdujesz, oraz jakie panują obecnie warunki drogowe. Bywają również sytuacje że kierującym poprostu zabraknie paliwa lub złapią gumę. Oczywiście i w takich problemach pomagamy.

 

Autopomoc dla Ciebie – Dlaczego my?

Jako liderzy w branży pomocy drogowej skutecznie i szybko poradzimy sobie z każdym typem zgłoszenia. Posiadamy ogromną wiedzę i odpowiedni sprzęt aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Z racji tego że dysponujemy odpowiednim zapleczem i doświadczeniem ceny naszych usług są na bardzo przystępnym poziomie. W zakres usług naszej Pomocy drogowej w Toruniu wchodzą:

 Pomoc drogowa

– Laweta

– Holowanie

Dowóz Paliwa

Wymiana Koła

– Naprawa na miejscu awarii

Odpalanie kablami 

Transport samochodów

Przewóz maszyn rolniczych i budowlanych

Pomoc Drogowa – Twój ratunek w nagłych sytuacjach

Praca i obowiązki życia codziennego zmuszają nas że musimy podróżować o każdej porze dnia lub nocy. Znienacka i niespodziewanie może dopaść nas jakaś przykra niespodzianka na drodze, typu awaria auta.

Nasza Pomoc drogowa 24h wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów oferuje całowymiarowe usługi świadczone przez całą dobę. To co nas wyróżnia to natychmiastowa reakcja, aby w krótkim czasie dotrzeć do kierowcy który potrzebuje szybkiej pomocy. Laweta lub holownik jaki do Państwa wyślemy zawsze jest odpowiednio wyposażony aby kompleksowo zadziałać na miejscu zdarzenia.

Całodobowa Pomoc drogowa Toruń to też przewóz pasażerów łącznie z holowanym pojazdem. Zawsze jesteśmy gotowi na każde wyzwanie. Holowanie pojazdu traktujemy jako ostateczną opcję, przeważnie na początku staramy się naprawić samochód aby ograniczyć klientowi koszty. Nasze motto to sprawna, szybka i tania pomoc.   

Pomoc drogowa

Usługa Pomoc drogowa to zespół wykwalikowanych i doświadczonych fachowców którzy czuwają codziennie nad bezpieczeństwem kierowców na drodze. Posiadany nowoczesny sprzęt pozwala im błyskawicznie reagować i szybko docierać do osób w potrzebie.

Pomoc drogowa to też doraźne wsparcie telefonicznie typu: Czy można dalej jechać autem, jak zabezpieczyć pojazd czekając na lawetę itp. Profesjonalna autopomoc posiada w pełni zabezpieczone i oznakowane odblaskami i światłami błyskowymi pojazdy aby skutecznie zadbać o bezpieczeństwo podczas dojazdu i załadunku uszkodzonego auta. Często w ramach pomocy drogowej jest też opcja holowania, używa się w tym celu specjalnych pojazdów przeznaczonych do tego typu zadań. 

ZADZWOŃ TERAZ
Zadzwoń